Про школу

Школа І-ІІІ ступенів № 278 Деснянського району м. Києва – це загальноосвітній навчальний заклад, в якому  створені умови для обов’язкового здобуття початкової, базової та повної загальної середньої освіти. З 1класу вивчається українська та англійська мови, а з 5 класу ще й російська. З 8 класу –

поглиблене вивченням інформаційних технологій, в 10 і 11 класах учні навчаються за правовим профілем. Це дає можливість учням опанувати базові фахові знання, які стануть запорукою їх успішного навчання в вищих навчальних закладах та професійного росту. В школі уже четвертий рік введений в навчальну програму предмет «Християнська етика в українській культурі» для учнів 1-4 класів спочатку як факультатив, а тепер – курс за вибором . З 2014-2015 року навчальний заклад включився в дослідно –  експериментальну роботу за темою «Морально-духовний розвиток учнів 5-9 класів на основі впровадження курсу «Християнська етика в українській культурі». Для учнів 1-5 класів організована робота груп продовженого дня. Для учнів 1 класу створені додаткові приміщення: ігрова кімната та спальня.

В школі працюють досвідчені вчителі, які є не тільки чудовими фахівцями, а й творчими особистостями. Учителі нашої школи оволодівають новими освітніми технологіями і користуються ними в практичній роботі. Велика увага приділяється створенню  сприятливих умов для розвитку інтелектуального і творчого потенціалу талановитих дітей та підлітків, стимулювання творчого самовдосконалення учнів, залучення обдарованої молоді до науково-дослідницької діяльності. Результатом якісної роботи з обдарованою молоддю є велика кількість призових місць у районному етапі Всеукраїнських олімпіад з різних дисциплін, а також районного та міського  етапів МАН.

Педагогічний колектив прагне, щоб учні не лише отримали відповідну освіту, але й стали справжніми громадянами України, свідомими творцями нового суспільства. Створений орган учнівського самоврядування – учнівська рада. Діяльність учнівської ради охоплює такі сторони шкільного життя, як освіта і наукова діяльність, спортивне життя і дозвілля. Рада має свій друкований орган – газету «Едельвейс».

З метою зайнятості учнів в позаурочний час у школі працюють такі гуртки:

1. Художня майстерня
  2. Екологічний театр «Пролісок»
  3. Музичний гурток «Ліра»
  4. Баскетбол
  5. Волейбол
  6. Хореографія
  7. Спортивна акробатика
  8. Олімпійське лелеченя
  9. Туристичний

Вам також може сподобатись...