Структура і органи управління

Структура і органи управління навчального закладу

Управління навчальним закладом носить державно-суспільний, демократичний характер і здійснюється через колегіальні органи:
Педагогічну раду,
Науково-педагогічну раду,
Раду школи,
Збори трудового колективу,
Професійний комітет.
Батьківський комітет навчального закладу,
Раду учнівського самоврядування.

Служби супроводу навчального закладу

Бібліотека

Головним завданням шкільної бібліотеки є надання допомоги учням та вчителям у навчавльно-виховному процесі; забезпечення учасникам навчального процесу доступу до інформації, знань, культурних цінностей шляхом використання бібліотечно-інформаційних ресурсів навчального закладу.

Завідуюча бібліотекою Пилипенко Валентина Миколаївна.
перейти на сторінку Бібліотека

Психологічний супровід

Психологічний супровід здійснює практичний психолог школи

Васильченко Світлана Дмитрівна
перейти на сторінку Психолог

Медичний супровід

Медичний супровід учнів здійснюється лікарем та медичною сестрою шкільного медичного кабінету на основі домовленості з Дитячою поліклінікою №1 Деснянського району міста Києва.

Лікар – Лапшина Валентина Володимирівна
Медсестра – Полин Тетяна Іванівна

Організація харчування

Надає послуги з організації гарячого харчування для учнів школи № 278 Комунальне підприємство “Зеніт”.

Завідуюча харчоблоку: Сидоренко Галина Іванівна.
Відповідальний за харчування в школі: заступник директора з навчально-виховної роботи Козак Олександр Володимирович.
перейти на сторінку Харчування