Основні відомості

Школу І – ІІІ ступенів № 278 Деснянського району міста Києва перейменовано на навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) – школа І-ІІ ступенів № 278» Деснянського району міста Києва (скорочена назва: НВК № 278)  на підставі рішення Київської міської ради від 22.06.2017 № 612/2774 «Про зміну типу та найменування деяких навчальних закладів, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва».

НВК №278 складається з двох підрозділів – дошкільного та шкільного.

Дошкільний підрозділ забезпечує належний рівень дошкільної освіти дітей віком від п’яти до шести (семи) років відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти в групах з короткотривалим перебуванням дітей.

Шкільний підрозділ забезпечує відповідний рівень базової загальної середньої освіти учнів віком від 6 до 16  років згідно з вимогами Державного стандарту загальної середньої освіти. У складі шкільного підрозділу можуть відкриватися класи з поглибленим вивченням окремих предметів, групи продовженого дня.

Головною метою НВК є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної та базової загальної середньої освіти, створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, для її фізичного, розумового і духовного розвитку, формування її життєвої компетентності.