“Щоб мати право навчати, треба постійно вчитися, навчати з любов’ю,

постійно рухатися вперед, не зупинятись на досягнутому!”

koval oksana dmitriyivna

Директор школи, методист з виховної роботи, вчитель початкових класів, етики та психології, вчитель світової літератури. Педагогічний стаж починається з 1991 року, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання “Старший вчитель”, нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України,  неодноразово нагороджувалася грамотами Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), грамотами управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації та подякою голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

Очолює школу з 2009 року.

Коваль Оксана Дмитрівна

Себастіян Т. В.

Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель фізики та математики. Педагогічний стаж починається з 1999 року, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, нагороджена грамотою Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), грамотами управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації та Почесною грамотою голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

Працює в школі з 2005 року.

Себастіян Таїсія Вікторівна

Заступник директора з навчально – виховної роботи, вчитель фізики, математики

ЗаступниБербен О. І.к директора з навчально-виховної роботи, вчитель початкових класів, менеджер освіти, має кваліфікаційну І категорію, стаж педагогічної роботи з 2007 року. Нагороджена грамотами управління освіти Деснянської районної в місті Києві Державної адміністрації.

Працює в даній школі з 2008 року.

Бербен Ольга Ігорівна

Заступник директора з навчально – виховної роботи, вчитель інформатики, менеджер освіти

Васильченко С. Д.Васильченко Світлана Дмитрівна

Практичний психолог, вчитель предмету «Християнська етика в українській культурі»